Czech (Čeština)

Lamelové ventily pro klimatizační kompresory v osobních automobilech

Kompresory pro klimatizaci

  • Maximální spolehlivost a výkonnost
  • Snížená hlučnost
  • Maximální standardy jakosti díky moderním výrobním postupům

Sestavy lamelových ventilů jsou rozhodující komponenty z hlediska spolehlivé funkce kompresorů, používaných v klimatizaci u osobních automobilů. Musí se bez údržby bezporuchově otevírat a zavírat po mnoho let.

Ventily fy HOERBIGER zajišťují maximální spolehlivost, optimální účinnost a nízkou hladinu hlučnosti.

Jsme celosvětovým partnerem OEM výrobců kompresorů pro klimatizaci osobních vozidel, kteří těží z našich zkušeností předního výrobce lamelových ventilů a sestav lamelových ventilů i z naší přítomnosti na globálním trhu.

Našimi inovativními návrhy stanovujeme standardy na neustále se rozšiřujícím trhu kompresorů pro klimatizaci. Široká škála našich výrobků zahrnuje sací a výtlačné lamelové ventily, pojistné kroužky, talířové podložky, těsnění, uzavírací ventily, spojovací materiál a těsnící desky.

Při vývoji používáme nejnovější 3D CAM / FEM software i naše vlastní patentované výpočtové programy pro simulaci toku a teploty. Naše vývojová střediska v Evropě a v Asii úzce spolupracují, aby v našem aplikačním vývoji byly zohledněny i regionální požadavky.

Nejmodernější výrobní postupy pak zajišťují konzistentně vysokou úroveň kvality výroby. Fa HOERBIGER má rozsáhlé zkušenosti se zpracováním desek ventilů ze slinutých materiálů, zhotovených přesným vystřihováním, odlévaných i lisovaných. Máme také k dispozici speciální výrobní linky na hrubé broušení, jemné broušení, lapování a leštění i na čištění ultrazvukem.

Technické údaje

Drsnost povrchu max. do 3.2 Ra max.
Rovinnost do 30 µm
Rovnoběžnost do 15 µm