Czech (Čeština)

Lamelové ventily pro chladící a klimatizační kompresory

Kompresory pro vzduchotechniku a chlazení

Lamelové ventily pro kompresory pro vzduchotechniku a chlazení

Pro stacionární chlazení a klimatizaci pro autobusy

  • Vysoký chladicí výkon s minimální spotřebou energie
  • Nízké ztráty ve ventilech
  • Vynikající ochrana proti korozi

Renomovaní výrobci kompresorů pro chlazení a klimatizaci využívají bohatých, mnohaletých zkušeností a inovačního potenciálu, které fa HOERBIGER, jako podnik s předním postavením na trhu, nabízí. Pro naše zákazníky připravujeme v rekordním čase řešení na míru pro semi-hermetické kompresory

Naše výrobky již úspěšně našly uplatnění ve stacionárních i mobilních aplikacích, v oblasti chladicí techniky a vzduchotechniky, a to i s alternativními chladivy jako jsou oxid uhličitý místo fluorovaných chladiv, která mají škodlivý vliv na atmosféru. Tyto výrobky splňují požadavky na maximální efektivitu, minimální úniky a ochranu proti korozi.

Kromě lamelových ventilů fa HOERBIGER nabízí také přepadové ventily a odlehčovací ventily pro kompresory s oxidem uhličitým.

Za pomoci našich simulačních nástrojů můžeme simulovat funkci a výkonovou kapacitu ventilu již v ranných vývojových fázích. Využíváme také náš výpočtový program, vyvinutý speciálně pro lamelové ventily, který přesně mapuje fyzikální pochody. Na základě výsledků simulace se optimalizuje konstrukce ventilu. Naše prototypové oddělení pak vyrobí první vzorky za předsériových podmínek.

Technické údaje

lamelové ventily pro ucpávkové i bezucpávkové kompresory
Počet válců 1 až 8
Kompresní stupně 1 až 2
Aplikace vzduchotechnika, chlazení, tepelná čerpadla
Chladiva organická, anorganická a přírodní (CO2)
Maximální tlakový rozdíl do 2 175 in-lb-2 (120 bar)