Czech (Čeština)

HydroCOM

Plynulá regulace za použití moderní mechatroniky

  • Velký rozsah plynulé regulace
  • Spolehlivé standardizované komponenty
  • Snadné dovybavení a integrace do stávajících kompresorů

Velký počet aplikací pístových kompresorů vyžaduje účinnou regulaci dodávaných objemů. Regulační systém reguluje průchod plynu za pomoci moderní mechatroniky. Regulační systém HydroCOM představuje světovou špičku v technologii a v hospodárnosti a s cca 1 100 instalacemi znamená mezinárodní úspěch.

Kompresor stlačuje pouze potřebné množství plynu, čímž se snižují náklady na spotřebu energie, u kompresoru o výkonu 1 300 kW (využití na 80 %, při ceně 6 eur za kWh) přibližně o 125 000 eur ročně. Kromě toho s snížení výroby energie snižuje emise oxidu uhličitého.

Komponenty systému HydroCOM umožňují rychlou a přesnou regulaci, v případě potřeby od 10 % do 100 % během tří otáček, bez ztráty výkonu. Velký rozsah plynulé regulace zajišťuje optimální regulaci celého procesu.

HydroCOM vychází ze spolehlivých standardizovaných komponentů. Systémem lze jednoduše dovybavit regulační systém kompresoru a integrovat do řídícího systému. U nových kompresorů nabízí vícestupňový kompresor s regulační jednotkou HydroCOM oproti kompresorům se stupňovou regulací výhodu úspory nákladů a zvýšené spolehlivosti.

Technické údaje

Rozsah regulace (0) 10* až 100 % * v závislosti na aplikaci
Maximální sací tlak 160 bar
Maximální otáčky 1200 ot.min-1
Certifikát EX EU (ATEX), USA (FM), Kanada (CSA), Japonsko