Czech (Čeština)

Ventily RN

Kvalita za atraktivní cenu

  • Standartní ventily pro všechny vzduchové aplikace
  • Krátké dodací termíny
  • Nejlepší poměr výkon/cena

Vysokorychlostní kompresory používané ve velmi konkurenčním segmentu kompresorů pro průmyslový vzduch se vyznačují vysokým stupněm standardizace. Ventily jsou díly které určují výkon ale také nejvíce zatěžované díly což z nich dělá také nejčastějí vyměnovaný díl. Výkon a kvalita za atraktivní cenu je tedy u nich jako náhradních dílů důležitá.

S RN sérii, HOERBIGER nabízí standartní ventily za konkurenční ceny speciálně určené pro potřeby segmentu průmyslového vzduchu. RN ventily uspokojí nejvyšší nároky na kvalitu. Ventilová deska vyrobená z prémiové nerezové oceli, všechny ostatní komponenty jsou také vyrobeny z korozi odolných materiálů.

RN ventily pracují spolehlivě bez potřeby mazání a jsou vhodné pro všechny náročné aplikace, jako je třeba výroba PET lahví nebo dodávka dýchacího vzduchu.

RN ventily jsou cenově výhodné a spolehlivé vyznačující se dlouhou životností i u kritických aplikací. Nízká instalační výška a geometrie pro nízké tlakové ztráty jsou další prodejní argumenty umožňující použití také na kompaktních kompresorech s vysokým průtokem vzduchu

Technické údaje

RN-ventil od do
Maximální tlak 40 (dýchací vzduch:415 bar)
Rozsah teplot -50 °C (-58 ºF) +300 °C (572 ºF)
Otáčky 2000 ot.min-1