Czech (Čeština)

eHydroCOM

  • eHydroCOM Animation eHydroCOM Animation

Systém pro řízení výkonu kompresorů

Proč plynulý systém pro řízení výkonu?

Pístové kompresory jsou zařízení s dlouhou životností a v mnoha případěch mohou zvládnout různé změny procesu. Plynulé řízený výkonu umožňuje operátorům jednoduše a flexibilně řídít výkon kompresoru na nové provozní podmínky a snížit spotřebu energie. Dlouhé intervaly údržby zajišťují vysokou spolehlivost.

Efektivita jednoduše

  • Rychlá a jednoduchá instalace
  • Energetický efektivní a spolehlivá regulace
  • Jednoduchá a nákladově efektivní údržba

HOERBIGER eHydroCOM – plynulý systém pro řízení výkonu pístových kompresorů - je navržen jako plug-and-play řešení: systém funguje pouze na elektřinu a nepotřebuje žádná připojení na olej nebo chladící vodu. Extrémě robustní a řízení s vysokou přesností je nyní možný s eHydroCOMem, změny výkonu mohou být řízeny dynamický, výrobní proces je stabilní bez výpadků s širokým rozsahem řízení. Je stlačováno pouze takové množství plynu které je vyžadováno procesem což velmi snižuje spotřebu energie kompresoru.

Díky automatické kompenzaci vůle a opotřebení je eHydroCOM nízkoúdržbový. Vysoká standardizace komponent umožnuje efektivní správu náhradních dílů a umožňuje záměnu s ostatními instalacemi eHydroCOMu.

Nízké instalační náklady, vysoká efektivita a řiditelné náklady na údržbu poskytují atraktivní dobu návratnosti investice pro zákazníky HOERBIGERu jak pro nové instalace tak pro retrofity.

Technická data

Rozsah řízení 0/10*–100%
Max. sací/mezitlak: 160 bar
Skupiny plynů IIC T4, Zone 1
Třída ochrany IP67
Možné využít se sacími ventily Deskové, kroužkové, a profilované deskové vyrobéné z polymerů
EX certifikáty ATEX, IECEx

*závislé na aplikaci