Czech (Čeština)

Proč HOERBIGER

Dláždíme cestu příležitostem

  • Spolupráce s motivovanými a vysoce kvalifikovanými kolegy
  • Výborné možnosti dalšího vzdělávání a rozvoje
  • Atraktivní odměňování a skvělé benefity

Jako__vysokoškolský student integrovaného studia__ a jako účastník mezinárodního školicího programu budete dále rozvíjet své schopnosti v rámci programu. Získáte do hloubky přehled o skupině HOERBIGER Group a náš program, projektová zadání a vybrané školicí programy vás optimálně připraví pro vaši cílovou pozici ve společnosti. Při plnění projektových zadání, a to doma i v zahraničí, si vybudujete pevnou globální síť kontaktů. Očekávat můžete extenzivní podporu od oddělení lidských zdrojů a od mentorů. Atraktivní odměňování a skvělé benefity doplňují tento balíček. Studentům integrovaných oborů navíc uhradíme školné.

Jako stážista nebo student bakalářského, magisterského a doktorandského studia budete moci těžit z velké podpory, kterou vám nabízíme prostřednictvím osobního kontaktního pracovníka. Získáte pracovní zkušenosti, budete pracovat samostatně a pokračovat v osobním a profesionálním rozvoji. Kromě toho, že budete pracovat na svém vlastním projektu, seznámíte se také s činností svého oddělení a budete dostávat úkoly z běžné činnosti daného oddělení a získávat tak přehled o naší práci. Jako společnost, která je členem iniciativy "Fair Company", poskytujeme všem stážistům a studentům bakalářského a magisterského studia stejné odměny. V případě potřeby vám můžeme pomoci také se zajištěním ubytování. Jestliže se vaše bydliště nebo místo studia nachází ve vzdálenosti větší než 50 km, můžete se těšit i na příspěvěk na nájemné.

Pokud jste pracovník, který k nám nastoupil přímo, nabízíme vám výborné možnosti výcviku: kromě zaškolení v dané pozici můžete využít různé příležitosti, které nabízí školicí středisko HOERBIGER. Budete přímo odpovídat za svůj úsek činnosti. Společně s motivovanými a vysoce kvalifikovanými kolegy budete pracovat na zajímavých projektech v high-tech a inovativním prostředí. Odměna podle výkonu a atraktivní benefity (soukromé úrazové pojištění, excelentní důchodový plán) doplňují tento balíček. Ambiciózní a zapálení zaměstnanci mají u nás skvělé možnosti růstu.