Czech (Čeština)

Integrovaný kvalifikační program

Svého druhu kombinace teorie s praxí

  • Komplexní technický výcvik s kvalifikačním programem současně
  • Poznejte společmost HOERBIGER od základů
  • Finanční nezávislost

Po získání vstupní kvalifikace ve svém oboru nebo obecné univerzitní (v aplikovaných vědách), vám nabízíme vstup do podnikového světa HOERBIGER. Náš unikátní program s kombinací výcviku a vzdělávání vám umožní získat cenné odborné i teoretické znalosti. V praktické části, která se může odehrávat i v zahraničí, a v přestávkách mezi semestry můžete uplatňovat a prohloubovat své praktické dovednosti a schopnosti a vybudovat si silnou národní i mezinárodní síť kontaktů.

Po celou dobu programu budete dostávat peněžní odměnu, jakou dostávají učni. Kromě toho získáte atraktivní benefity benefity, které poskytujeme našim učňům. A v neposlední řadě za vás uhradíme celé školné.

Ideální kandidát má výborné nebo dobré vysvědčení ze střední školy (vstupní kvalifikaci univerzity aplikovaných věd, vstupní kvalifikaci v oboru nebo obecnou univerzitní). K jeho přednostem patří fascinace technikou a zájem o techniku a řemesla, a nezávislý a strukturovaný přístup k práci. Předpokládá se dobrá znalost angličtiny příslušného oboru.

Po úspěšném dokončení integrovaného kvalifikačního programu nic nebrání stálému zaměstnání v některé ze společností skupiny HOERBIGER Group. Čekají na vás výborné nástupní podmínky a možnosti dalšího rozvoje.

Máte technické myšlení a ambice a máte zájem poznat společnost HOERBIGER od základů? Pak se těšíme na setkání s vámi! Podrobnější informace o přihláškách získáte na zde.