Czech (Čeština)

Testovací a diagnostické přístroje pro měřené elektrické hodnoty

Inteligentní měřicí systémy pro elektrické složky funkčního testování

  • Moderní technologie pro rychlá a přesná měření
  • Autonomní a univerzální použití
  • Přizpůsobení podle specifikací zákazníka

Fa HOERBIGER je jedním z předních výrobců diagnostických a testovacích zařízení pro měřené elektrické hodnoty. Fa HOERBIGER vyvíjí hardware a software pro tato řešení téměř kompletně vlastními silami. Systémy používají moderní technologie pro rychlá a přesná měření.

Jedním z příkladů je Ecos NT, autonomní a inteligentní měřicí systém pro funkční testování elektrických komponentů v automobilovém průmyslu. Přístrojem Ecos NT se měří a s vysokou přesností analyzuje elektrická spotřeba. Výsledky těchto měření mohou být přenášeny do centrální elektronické dokumentace zákazníka, přes WLAN. Bezdotekové měření a mimořádně široký rozsah měření umožňují univerzální použití přístroje Ecos NT, nejen v prostředí automobilové výroby. .

Síla fy HOERBIGER's spočívá v úpravě testovacích a diagnostických přístrojů a přizpůsobování hardwaru a softwaru požadavkům našich zákazníků. Přístroj Ecos NT pro testování elektrického proudu může kromě toho být individuálně konfigurován podle měřicích sekvencí konkrétního zákazníka.