Czech (Čeština)

Diagnostické testovací a přístroje na bázi protokolu

Komplexní mobilní PC systémy pro výrobce osobních a nákladních automobilů a zemědělských a stavebních strojů

  • Vícenásobná komunikační rozhraní pro snadnou integraci do testovacího a výrobního prostředí
  • Optimalizovaná koncepce použití a manipulace
  • Kompletní spektrum služeb, od technického návrhu po zaškolení uživatele

Elektrické a elektronické komponenty motorových vozidel jsou stále komplexnější a složitější. V důsledku toho také stoupají požadavky na kontrolu jakosti. Společnost HOERBIGER je specialistou na testovací a diagnostickou techniku se zaměřením na automobilový průmysl. Jako jediný německý výrobce těchto zařízení nabízí HOERBIGER řešení zpracovaná podle potřeb zákazníka kompletně z jediného zdroje.

Naše výrobky zahrnují testovací a diagnostické přístroje na bázi protokolu, například Porty EVO 4, který může být individuálně upraven pro konkrétní aplikaci. Mobilní PC systém s vysokým rozlišením a dotykovou obrazovkou má s plným vystrojením hmotnost sotva tři kilogramy. Jeho ergonomický design nabízí optimalizovanou koncepci používání a manipulace, včetně volantu, který se používá pro automobilové sestavy. Vícenásobná komunikační rozhraní umožňují bezproblémovou integraci do testovacího a výrobního prostředí.

Do posledního detailu podle potřeb zákazníka

Výrobky a služby společnosti HOERBIGER zahrnují vše, od návrhu přes technické zpracování až po spuštění a zaškolení obsluhy. Tuto přidanou hodnotu s výhodou vužívají nejen výrobci OEM a jejich přímí dodavatelé z automobilového průmyslu, ale také výrobci zemědělských a stavebních strojů.