Czech (Čeština)

TriVAX – Zjednodušte své servopohony

Elektrohydraulická revoluce v regulačních ventilech

  • Převratně jednoduchá montáž a provoz
  • Maximální spolehlivost a účinnost
  • Flexibilní použití, a to i v extrémních podmínkách a prostředích náchylných k výbuchu

Servopohony ventilů jsou klíčové komponenty automatizace procesu. Regulují dopravu kapaliny nebo plynných látek v naftovém, plynovém a zpracovatelském průmyslu. TriVAX od fy HOERBIGER je inteligentní ventilový servopohon, který se vyznačuje uzavřenou konstrukcí bez potrubí, integrovanou elektronikou a intuitivním uživatelským rozhraním.

Koncepce TriVAXu v sobě spojuje výhody hydraulických, mechanických a elektrických technologií s jednoduchostí instalace a manipulace se servopohony elektrických ventilů. TriVAX nabízí velké rezervy výkonu a krouticího momentu, má však mnohem kompaktnější konstrukci než konvenční systémy. Díky uzavřené konstrukci bez potrubí jsou vyloučeny jakékoli úniky a servomotor nepotřebuje žádnou údržbu do dobu pěti let. Zapouzdření servopohonu také odstraňuje potřebu samostatné ochrany proti výbuchu.

Integrovaný elektronický systém servopohonu TriVAX také umožňuje lokální regulaci pomocí grafického uživatelského rozhraní a dálkové spouštění přes ovládací stanoviště. Se svými standardními rozhraními může být integrován jak do nových, tak do stávajících automatizačních koncepcí. TriVAX je vybaven řadou diagnostických a speciálních funkcí k zajištění účinného a bezpečného provozu.

Technické údaje

Ochrana proti výbuchu ATEX - Ex II2G/D Ex d IIB T4
Třída ochrany IP65 / IP67
Teplota okolí -25 až +70°C
Tlačná síla, dvojčinný (DA) 5 - 360 kN
Tlačná síla, jednočinný (SA) 5 - 200 kN
Zdvih 50 - 220 mm