Czech (Čeština)

Přínos CP ventilu a BCD kroužků

Dokonalý výrobek

Už desítky let se pověst a vysoká hodnota značky HOERBIGER zakládají na vynikajících výrobcích. Cesta k úspěchu vede přes inovativní produkty vyznačující se vynikajícími vlastnostmi, které nás odlišují od konkurence, a které nás posunují stále dopředu.

Příkladem může být ventil CP a kroužek BCD od fy HOERBIGER. Ventil CP snižuje průtokové ztráty v pístových kompresorech, šetří náklady na energii a údržbu a umožňuje konstruovat kompaktnější stroje. Kroužek BCD snižuje emise, prodlužuje životnost těsnění a zvyšuje ekonomickou efektivnost pístových kompresorů.

Jak ventil CP, zavedený do výroby v roce 2007, tak BCD kroužky byly velmi úspěšně uvedeny na trh. Ventil CP, který byl v praxi testován při výrobě PET lahví v Japonsku, kde byl bez problémů a závad v provozu 18 000 hodin. Konvenční ventily předtím vydržely maximálně 6 000 provozních hodin.

První těsnění kompresorů, vybavených novými kroužky BCD z produkce HOERBIGER, překonaly v roce 2011 magickou hranici 8 000 provozních hodin. Původní cíl - dosáhnout životnosti alespoň dvakrát takové, než jakou mají konvenční kroužky, byl nejen dosažen, ale i překonán.