Czech (Čeština)

Hydraulický spouštěč okna pro těžký provoz

Bezpečná viditelnost u pancéřových vozidel

  • Kompaktní rozměry s maximálním zdvihem
  • Vysoká hustota výkonu
  • Integrovaná nouzová funkce

Armované zařízení pro osobní vozidla musí vydržet provoz v nejtěžších podmínkách. Kromě úpravy karosérie, podvozku a brzd jsou zapotřebí i speciální komponenty jako skla, které mohou zákazníkům nabídnout maximální ochranu a bezpečnost.

Na tomto citlivém trhu hraje společnost HOERBIGER vedoucí úlohu jako výrobce, který vyvíjí prvotřídní hydraulické systémy pro spouštěče oken.

Zpracováváme standardizovaná řešení pro pancéřová vozidla pro renomované automobilové výrobce i pro přestavby. Naše systémy se za desítky let osvědčily jako bezpečné a spolehlivé – jedním z příkladů je spouštěč oken v pancéřových limuzínách s ochranou do stupně B7.

Kompaktní rozměry spolu s vysokou hustotou výkonu umožňují tyto mechanismy instalovat i do velmi stísněných prostorů. Okna lze plně otevřít i se zabezpečovacím zařízením.

Výkonné hydraulické spouštěče HOERBIGER mohou být na zakázku vybaveny bezpečnostní funkcí, hydraulickým akumulátorem, který v nouzovém případě umožní okna bezpečně otevřít nebo zavřit i při výpadku napájení.

Technické údaje

Elektrické napětí 12 V DC
Elektrický proud 10 A
Zdvih 150 mm až 320 mm (5,9 až 12,6")
Zdvihací síla 600 N