Czech (Čeština)

Komponenty a systémy pro rotační kompresory

  • Modulový systém s vysokým stupněm možných úprav podle potřeb zákazníka
  • Návrhy s optimalizovaným prouděním, nákladově úsporné a testované
  • Inženýrské služby a výzkumnmně-vývojové expertízy

Fa HOERBIGER již po řadu let zaujímá vedoucí postavení na trhu v dodávkách spolehlivých komponentů pro rotační kompresory. Naše portfolio zahrnuje regulaci sání, ventily minimálního tlaku, ovládací systémy a ventily pro olejová a vzduchová potrubí.

Naše komponenty jsou upraveny podle požadavků výrobců OEM a provozovatelů kompresorů. Zákazníkům nabízíme novinky ve všech výrobkových oblastech. Patří k nim regulační ventily sání s regulací odpouštění a chodu naprázdno, integrovaná signalizace otevřeno/zavřeno a modulová regulace. Systémy s tímto řešením se vyznačují malým prostorem potřebným pro montáž a krátkými montážními časy. Protože používají výhradně pneumatickou signalizaci, připravují cestu i pro nové možnosti regulace. Vysoká míra standardizace a naše výroba s optimalizovanými postupy přinášejí našim zákazníkům další výhody v nižších nákladech.

Se svou hustou globální distribuční sítí je fa HOERBIGER schopna zajistit zákazníkům kompletní služby a logistiku. Naše technická podpora zaručuje rychlé individuální přizpůsobení kteréhokoli komponentu technickým požadavkům zákazníka. Ve výrobě uplatňujeme metody jako 3D CAD navrhování, výpočty metodou konečných prvků a rychlé zpracování prototypů.

Technické údaje

Standardní řešení a řešení upravená podle potřeb zákazníka pro rotační kompresory od 2 do 350 kW regulací sání
Tlaková strana
Ovládací systémy
Vedení oleje a vzduchu
Standardní aplikace do 20 bar
do 120 ºC (248 C176ºF)