Czech (Čeština)

Technika hnacích ústrojí

  • "Number One among Synchronizers."

Jednička pro synchronizační mechanismy

V roce 2013 strategická obchodní jednotka Technika hnacích ústrojí ohlásila další nárůst prodeje, tentokrát o 2,7 %. Zatímco v roce 2012 činily tržby 338,5 milionů eur, vna konci roku 2013 to bylo 347,5 miionů eur.

HOERBIGER je vždy první volbou, pokud jde o synchronizační mechanismy pro automobilový průmysl, používané hlavně v osobních, ale i v lehkých užitkových vozidlech.

K zákazníkům strategické obchodní jednotky Technika hnacích ústrojí patří zejména světoví výrobci převodovek: GETRAG Corporate Group a její zahraníční dceřiné podniky, ZF Friedrichshafen AG, Magna International, TREMEC a BorgWarner.

Vedle výrobců převodovek se na synchronizační mechanismy a brzdové díly HOERBIGER spoléhají také automobilové skupiny s celosvětovou působností, které si samy vyrábějí převodovky. Patří k nim Daimler AG se značkami Mercedes-Benz a Smart; Volkswagen Group a její značky VW, Audi, Seat a Škoda; francouzský výrobce Renault; značky Opel a Chevrolet podniku General Motors; FIAT Powertrain Technologies se značkami Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Chrysler, Dodge a Jeep; značky SAIC, JAC, FAW, Qoros a Changan v Číně; Hyundai Group v Jížní Koreji; jakož i ruský AvtoVAZa jeho značka Lada.

Zaměření na znalost synchronizačních mechanismů

V nedávné době strategická obchodní jednotka Technika hnacích ústrojí zaměřovala svou činnost na rozvoj a výrobu synchronizačních mechanismů pro ruční a dvouspojkové převodovky.

Strategická obchodní jednotka Technika hnacích ústrojí má střediska v Schongau, Oberstenfeldu a Penzbergu v Německu, závod Waterloo v Kanadě, a středisko v Changzhou v Číně, což pro ni znamená celosvětovou a tržně orientovanou přítomnost.