Czech (Čeština)

Vícekuželové synchronizační mechanismy

Komfortní řazení, které nastavuje standardy

  • Modulový – pro malo-, středně- a velkosériovou výrobu
  • Snadná úprava
  • Možnost použití s různými typy třecího obložení

Při vývoji multikuželových synchronizačních mechanismů získala fa HOERBIGER značné znalostí z oboru tribologie. Opakovaně tak nastavuje standardy v odolnosti proti opotřebení a v komfortu řazení. Ve spojení s vynikajícími výrobními postupy tak můžeme našim zákazníkům přinášet významnou přidanou hodnotu.

Naše portfolio modulových výrobků dává výrobcům automobilů a převodovek potřebnou flexibilitu. Používání společných částí usnadňuje zákazníkům volbu mezi jedno-, dvou- a tříkuželovými synchronizačními mechanismy a velmi snadnou úpravu podle dané převodovky. Tvářené kroužky z ocelového plechu lze kombinovat s libovolným obložením.

Díky svým mnohaletým zkušenostem a vysoké úrovni vertikální integrace může fa HOERBIGER nabídnout řešení na míru pro jakékoli použití, ať se jedná o malou, střední nebo velkosériovou výrobu. Zahrnuje to nejen uspořádání, výpočet a návrh od našich odborníků, ale také simulační modely přesně pro daného zákazníka a odzkoušení na našich vlastních testovacích zařízeních.