Czech (Čeština)

Jednokuželové synchronizační mechanismy

Výroba s použitím moderní tvářecí techniky

  • Maximální točivý moment dosahovaný i v malém montážním prostoru
  • Nízká hmotnost
  • Optimální komfort při řazení

Jednokuželové synchronizační mechanismy HOERBIGER, k jejichž výrobě používáme nejmodernější tvářecí techniku, jsou důkazem našich odborných znalostí z vývoje a navrhování komponentů pro tyto mechanismy Naše výrobky již po mnoho let určují standardy na trhu.

Při výrobě kroužků pro jednokuželové synchronizační mechanismy používáme tvářené a tepelně zpracované plechové vodicí kroužky. Umožňuje nám to dosáhnout maximálního točivého momentu při velmi malém montážním prostoru. Moderní tvářecí technika zase umožňuje dosáhnout u výrobků spolehlivé jakosti a nízké hmotnosti. Používáme vlastní testovací zařízení, které slouží k harmonizaci komponentů a systémů a jejich testování po celou dobu, dokud nejsou připraveny k výrobě.

Tvářené kroužky synchronizačního mechanismu jsou opatřeny uhlíkovým nebo slinutým obložením, což přináší prodlouženou životnost a optimalizovaný komfort při řazení.

Jako největší nezávislý poskytovatel kompletního servisu pro synchronizační mechanismy osobních vozidel na světě je fa HOERBIGER jedinou společností, která výrobcům automobilů a převodovek nabízí všechna obvyklá třecí obložení z jediného zdroje.