Czech (Čeština)

Lodní ventily

  • "Hydraulics that have an electric Look and Feel."
  • Jednoduchá a spolehlivá, čistě elektrická instalace
  • Kompaktní hydraulický pohon v samostatné jednotce
  • Vysoká spolehlivost díky absenci potrubí

Vyvážení a ponor jsou u nákladních lodí rozhodujícími faktory. Kompaktní hydraulické pohony lodních ventilů od fy HOERBIGER jsou významným příspěvkem ke zhospodárnění dopravy zboží na zaoceánských lodích.

Elektrohydraulické, kompaktní pohonné systémy HOERBIGER mohou být montovány přes přírubu přímo na pohon ventilu. Uzavřená kompaktní jednotka s krytím IP 68 sestává z elektromotoru, hydraulického čerpadla a nádrže. Jednotka se instaluje pouze přes elektrické rozhraní a nevyžaduje žádné hydraulické potrubí.

Elektrohydraulické pohonné systémy různých velikostí, všechny s kompaktním designem, se používají k pohonu ventilů. Připevňují se přímo na jednotlivé ventily, včetně všech hydraulických a elektrických komponentů. Pohonné jednotky jsou ovládány elektricky, zatímco ventily, k jejichž pohonu je nutná značná síla, jsou ovládány hydraulicky. Potřebný hydraulický tlak vyvozuje hydraulické čerpadlo, zabudované v pohonné jednotce.

Výhody kompaktních pohonných jednotek HOERBIGER oceňují výrobci systémů pro vyvažování kapalin na zaoceánských lodích – balastní vody, dnové vody, pitné vody a paliva. Díky kompaktnímu designu a jedinému elektrickému rozhraní je montáž jednoduchá a finančně úsporná. Odpadá také náročná údržba, kterou vyžadují tradiční hydraulické instalace s olejovou hydraulikou.

Technické údaje

(od) (do)
Ovládací napětí 12 V DC 480 V AC
Pracovní tlak 10 bar 210 bar
Výkon 0,24 l.min-1 0,52 l.min-1